• info@vse.nl
  • Opaalstraat 10, 2872 ZR Schoonhoven
 Jubilerend VSE in GWW Bouw

Jubilerend VSE in GWW Bouw

Vakblad GWW Bouw besteedt aandacht aan ons 50-jarig bestaan. In het artikel legt commercieel manager Radboud van Dusseldorp uit hoe we onder ons motto ‘Engineering the future, powered by smart energy’ de lijn ook de komende 50 jaar graag doortrekken.

 

 

Klik op het artikel om deze als PDF te lezen

Duurzame samenleving

“We blíjven met onze producten en diensten bijdragen aan een duurzame, circulaire samenleving”, vertelt Radboud van Dusseldorp. “Vandaag, maar ook morgen. Op het vlak van besturings- en aandrijftechniek hebben we als projectorganisatie alles in huis. Daardoor kunnen we veel uiteenlopende opdrachtgevers uit vele marktsegmenten op maat bedienen met slimmere, groenere en duurzamere producten en diensten. Oplossingen waaraan binnen onze digitale wereld steeds meer behoefte is. De vraag naar dynamische energievoorzieningen neemt alsmaar toe.”

 

Proactieve aanpak

“Tegelijk worden we steeds vaker geconfronteerd met de beperkingen van de bestaande netinfrastructuur. Terwijl de gewenste toepassingen en technieken steeds complexer worden en de klant veeleisender. Juist op dát snijvlak van ontwikkelingen zijn we op ons best en is onze meerwaarde het grootst. Met in eigen huis ontwikkelde high-end soft- en hardwareoplossingen die werken. Maar ook met een geweldige service en een proactieve aanpak, waarbinnen projectmatig werken, samenwerken en het aangaan van partnerships centraal staan.”

 

Lees hier het volledige artikel.