SAVE THE DATE: VSE wordt 50 jaar!
Op maandag 16 september 2024 bestaat VSE Industrial Automation exact 50 jaar. We vieren dit gouden jubileum met twee geweldige feesten. Ben je klant, partner of leverancier van VSE? Zet dan alvast woensdag 18 september/donderdag 19 september in je agenda!
VSE werd op 16 september 1974 opgericht door Nico van Schelven. Zijn eenmanszaak in Stolwijk met de naam N. H. Van Schelven Elektrotechniek (VSE) groeide al snel uit tot een volwaardig installatiebedrijf. In 1991 werd een deel van de aandelen overgenomen door onze huidige directeur/eigenaar Ronald Elbers. Hij vormde enkele jaren samen met Nico van Schelven de directie.
Van installateur tot specialist
In 1997 kwam VSE volledig in handen van Ronald Elbers. Onder zijn leiding hebben we ons ontwikkeld tot een specialist in industriële automatisering en motion control. De afgelopen decennia hebben we vele partnerships gesloten met onder meer vooraanstaande technologieleveranciers en mochten we voor opdrachtgevers uit de industrie, bouw en infrastructuursector talloze projecten realiseren om processen efficiënter te maken en te verduurzamen.
18 september 2024
We willen 50 jaar VSE natuurlijk niet onopgemerkt voorbij laten gaan. Daarom geven we op woensdag 18 september 2024 een groot feest voor onze klanten en genodigden. Na de inloop rond de middag volgt er een formeel moment en vervolgens een open dag.
19 september 2024
Op donderdag 19 september organiseren wij voor onze leveranciers, relaties, familieleden van onze medewerkers en omwonenden een mooie open dag. Ze zijn welkom vanaf halverwege de middag!